ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

2014-03-24

Odontologijos klinika Vilniuje

  Mažoji Užupio Klinika - odontologijos klinika Vilniuje, kurioje kiekvienas ras savo gydytoją odontologą. Esame maža ir jauki klinika, įsikūrusi taip vadinamame lietuviškajame Monmartre. Pagrindine ir svarbiausia savo užduotimi laikome šypsenų pacientų veiduose įžiebimą (kalbant plačiąja prasme, nes juk jas įžiebti bandome ne tik odotologinių instrumentų pagalba). Mes vertiname ir atsimename kiekvieną pacientą, rūpinamės pacientų savijauta ne tik būnant odontologo kėdėje, bet tiek prieš, tiek po procedūros odontologijos klinikoje Vilniuje. Drąsiname, vaišiname kava, domimės, primename, informuojame, darome viską, kad rastume patogų vizito laiką, stebime gijimą, esame pasiekiami. Siekiant užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę Mažojoje Užupio klinikoje dirba tik kvalifikuoti ir koja kojon su odontologijos mokslo naujienomis žengiantys specialistai. Tai, kad mūsų odontologijos klinika Vilniuje yra „mažoji“, laikome tik pliusu įgyvendinant klinikos misiją, nes būtent tai leidžia mums skirti ypatingą ir idividualų dėmesį kiekvienam pacientui. Dirbame su itin dideliu medžiagų asortimentu, pritaikome metodus ir medžiagas pagal kiekvieno paciento individualius poreikius.

Moderniais ir šiuolaiškiniais metodais teikiame tokias paslaugas, kaip:

  • Dantų implantacija - dantų atstatymo būdas netekus vieno ar kelių dantų. Pirmiausiai suteikiame profesionalią implantologo konsultaciją, tik po to klientui priėmus sprendimą taikyti šį gydymo metodą odontologijos klinikoje Vilniuje, atliekami chirurginiai procesai, įstatomi dantų implantai ir dirbtinės karūnėlės.
  • Burnos chirurgijos paslaugos – tai įvairūs chrirurginiai procesai, kaip pvz. danties šaknies pašalinimas, danties šaknies išlyginimas, dantų šalinimas ir kt.
  • Endodontologo paslaugos – dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas, gydymas po traumų, pažeistų dantų gydymas.
  • Vaikų odontologijos paslaugos. Higienos pamokėlės vaikams, profilaktiniai patikrinimai, ėduonies gydymas ir kitos paslaugos odontologijos klinikoje Vilniuje.
  • Profesionalios burnos higienos metu nuvalomos dantų apnašos ir akmenys.
  • Estetinė odontologija – tai gydymo procesas, kurio metu tvarkoma estetinė dantų išvaizda. Tai dantų laminačių taikymas, dantų balinimas ar estetinis dantų plombavimas.
  • Kitos dantų gydymo ir atstatymo paslaugos, kaip profilaktiniai patikrinimai, diagnostika, dantų tiltai, dantų plombavimas, protezavimas.

Odontogijos klinikoje Vilniuje teikiame šiuolaikiškas odontologijas paslaugas ir dantų gydymo procedūras. Atvykite į mūsų namus - Mažąją Užupio kliniką (Polocko g. 13-16, Vilnius) - ir mes pažadame sugrąžinti Jums norą šypsotis!